Minimal

Çiçekler

Takım Yıldızları

Kişiselleştirilmiş Dövmeler

Yoga & Meditasyon

Ölçü Rehberi

Sürekli büyüyen sevimli dövmeler kataloğumuzda 70’ten fazla tasarım arasından seçim
yapabilirsiniz; boyut ve fiyat rehberi için aşağıya göz atın.

Dövmeler SSS

Geldiğinizde gerekli formları doldurup uzman kadromuzla tasarımınızı seçiyorsunuz. Randevu sırasında sanatçınız tasarım ve yerleştirmeyi onaylayacak, kullanacakları tüm ekipmanların tek kullanımlık ve steril olduğunu size gösterecektir. Sonra dövme yapmaya başlayacaklar! Ayrıca gerekli riskleri ve önlemleri de açıklayacaklardır. Dövme işlemi bittiği zaman dövmenizin sağlığı için dikkat etmeniz gerekenler ve bakım sürecini sanatçınız sizinle paylaşacaktır

Randevunuzdan 24 saat önce alkol almayın. Randevunuzun saatine bağlı olarak lütfen yaklaşık bir saat önce bir şeyler yiyip içtiğinizden emin olun.

Alkol veya uyuşturucu etkisi altında olan hiç kimseye dövme yapmayacağımızı lütfen unutmayın.

Dövme yaptıracağınız bölgeyi kolayca ortaya çıkaracak şekilde giyindiğinizden emin olun. Ayrıca dövme daha sonra giydirilecektir ve bundan sonra dar kıyafetler giyilmesi tavsiye edilmez. Dövme mürekkebi giysilerde leke bırakabilir; dövme sanatçınız giysinizi temiz tutmak için elinden geleni yapacaktır. Her ne kadar kıyafetlerinize mürekkep bulaşma olasılığı her zaman mevcut olsa da, koyu renkli giysiler tercih edilir.

Uyuşturucu kremlerin kullanılmasını önermiyoruz. Bu tür kremler gözeneklerinizi tıkar ve cilt tarafından emilerek dövme yapmayı çok zorlaştırır. Uyuşturucu krem ​​uygulandıktan sonra yapılan dövmelerde solma veya "mürekkebin dışarı çıkması" riski çok yüksektir.

Yalnızca 18+! Kanun budur. Ve SADECE pasaport veya ehliyet şeklinde fiziksel bir kimliğe ihtiyacımız var. Her ikisinin de resimlerini veya taramalarını kabul etmiyoruz.

Hayır, şablon basıldıktan sonra tasarımı değiştiremeyiz. Dövmenizin yanlış yazılmasından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Randevunuza geldiğinizde, dövmenizin sanatçıyla bilgisayarda yapılması konusunda anlaşacaksınız; bu, şablonun basılacağı zamandır. Bu noktadan sonra herhangi bir yazımı değiştiremeyeceğiz